AFWEZIGHEDEN

Op  woensdag 24 oktober en zaterdag 27 oktober is er geen les MCV bij Annemie De Smedt.

Op maandag 22 oktober is er geen les zang jpr bij Jimmy Colman.


 

LESVERPLAATSINGEN

Misschien heeft je agenda gefaald en weet je niet meer wanneer je uitzonderlijk op een ander moment dan je gebruikelijke lesuur naar de les moet. In dat geval kan je de data van de lesverplaatsingen hier even nakijken. Op welk uur je net verwacht wordt, kan enkel je leerkracht je vertellen.

Domein muziek

De les groepsmusiceren van Laura De Bruyn van dinsdag 23 oktober (18.30 – 20.30 uur) wordt verplaatst naar maandag 22 oktober (16.30 – 18.30 uur) (Erembodegem)

De les MCV van Hilde Van der Biest van dinsdag 23 oktober (19 – 21 uur) wordt verplaatst naar woensdag 24 oktober (19 – 21 uur)

De les hobo van Ineke Craeghs van woensdag 24 oktober (12 – 15 uur) wordt verplaatst naar dinsdag 23 oktober (16 tot 20 uur) (Herzele)

De les piano van Saskia Van Herzeele (Erembodegem) van dinsdag 23 oktober (15.30 – 21 uur) wordt verplaatst naar donderdag 25 oktober (15.30 – 21 uur)

De lessen klarinet en saxofoon van Lydia Rossignol van woensdag 24 oktober (14 – 18 uur) worden verplaatst naar donderdag 25 oktober (16 – 20 uur) (Denderleeuw)

De les zang jpr van Jimmy Colman van maandag 15 oktober (15.30 – 21.30 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 26 oktober (concert in Qarfa)

De les zang van Bart De Kegel van donderdag 18 oktober (15 – 21 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 26 oktober (15 – 21 uur)

De les fagot van Christine Pieters van donderdag 6 december (15 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 26 oktober (15 – 20 uur)

De les fagot van Christine Pieters van donderdag 13 december (15 – 20 uur) wordt verplaatst naar dinsdag 27 oktober (15 – 20 uur)

De les koper van Diederik De Roeck van zaterdag 27 oktober (9.30 – 10.30 uur en 12.30 – 13.30 uur) wordt verplaatst naar zaterdag 15 december (10.30 – 12.30 uur)

De les groepsmusiceren van Laura De Bruyn van vrijdag 26 oktober (16.30-20.30 uur) wordt verplaatst naar zaterdag 27 oktober (14 – 18 uur) (Denderleeuw)

De les fagot van Christine Pieters van donderdag 29 november (15 – 20 uur) wordt verplaatst naar dinsdag 6 november (15 – 20 uur)

De les MCV van Hilde Van der Biest van dinsdag 6 november (19 – 21 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 9 november (19 – 21 uur)

De les klarinet en saxofoon van Angélique Steenhaut van dinsdag 13 november (16 – 22 uur) wordt verplaatst naar maandag 12 november (15 – 21 uur) (Erembodegem)

De les piano van Jeroen Thomas van woensdag 14 november (17.30-21.30 uur) wordt verplaatst naar maandag 12 november (17.30 – 21.30 uur)

De les groepsmusiceren van Laura De Bruyn van vrijdag 16 november (16.30-20.30 uur) wordt verplaatst naar zaterdag 17 november (14 – 18 uur) (Denderleeuw)

De les zang van Tineke Van Ingelgem van maandag 19 november (13 – 21.30 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 11 januari (13-21.30 uur)

De les zang van Tineke Van Ingelgem van maandag 1 oktober (13 – 21.30 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 23 november (13-21.30 uur)

De les viool(initiatie) van Elke Borremans van vrijdag 7 december wordt verplaatst naar zondag 2 december (toonmoment)

De les viool(initiatie) van Elke Borremans van zaterdag 8 december (13 – 14 uur) wordt verplaatst naar zondag 2 december (toonmoment)

De les hobo van Ineke Craeghs van woensdag 5 december (16 – 20 uur) wordt verplaatst naar dezelfde dag (13 – 16 uur) en naar woensdag 17 oktober (14 – 16 uur)

De les zang van Tineke Van Ingelgem van maandag 10 september (13.30 – 21.30 uur) wordt verplaatst naar donderdag 6 december (13.30 – 21.30 uur)

De les koper van Diederik De Roeck van zaterdag 20 oktober (9.30 – 10.30 uur en 12.30 – 13.30 uur) wordt verplaatst naar zaterdag 8 december (10.30 – 12.30 uur)

De les fagot van Christine Pieters van donderdag 20 december (15 – 20 uur) wordt verplaatst naar dinsdag 11 december (15 – 20 uur)

De les zang van Tineke Van Ingelgem van maandag 17 september (13.30 – 21.30 uur) wordt verplaatst naar donderdag 13 december (13.30 – 21.30 uur)

De les accordeon en groepsmusiceren van Evgeny Suvorkin van donderdag 20 december (15 – 22 uur) wordt verplaatst naar zaterdag 15 december (8 – 15 uur)

De lessen muziekinitiatie en vioolinitiatie van Elke Borremans van zaterdag 29 september (8.45 tot 14 uur) worden verplaatst naar dinsdag 9 oktober en zaterdag 23 februari.

De les muziek- en vioolinitiatie van Elke Borremans van zaterdag 20 oktober (8.45 – 14 uur) wordt verplaatst naar zondag 24 februari (8.30 – 13.30 uur)

De les blokfluit van Nathalie Fransen van woensdag 19 september wordt verplaatst naar zondag 17 maart (blokfluitdag Studio Blokfluit in Hasselt)

Domein woord

De les verteltheater/stemregie van Ella Michiels van vrijdag 26 oktober (19 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 21 december (20 – 21 uur)

De les verteltheater/stemregie van Ella Michiels van vrijdag 12 oktober (19 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 23 november (20 – 21 uur)

De lessen speltheater-verteltheater / stemregie van Philippe Annaert van dinsdag 4 december (16 – 21 uur) worden verplaatst naar maandag 3 december (16 – 21 uur)

De les verteltheater/stemregie van Ella Michiels van vrijdag 11 januari (19 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 8 februari (20 – 21 uur)

De les verteltheater/stemregie van Ella Michiels van vrijdag 18 januari (19 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 15 februari (20 – 21 uur)

De les verteltheater/stemregie van Ella Michiels van vrijdag 15 maart (19 – 20 uur) wordt verplaatst naar vrijdag 22 maart (20 – 21 uur)

Domein dans

De lessen dans van Leen Dewilde (Herzele) van vrijdag 26 en zaterdag 27 oktober worden verplaatst naar dinsdag 23 en woensdag 24 april.

De les dans van Danae Baert van donderdag 27 september (16 – 20.30 uur) wordt verplaatst naar woensdag 6 februari (16 – 20.30 uur)